Trwa ładowanie...
d23dm94

1 grudnia startuje świąteczna iluminacja!

Na pl. Zamkowym odbędzie się wielka impreza!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
1 grudnia startuje świąteczna iluminacja!
d23dm94

Montaż świątecznych świateł idzie pełną parą. Już zrobiono dużą część Krakowskiego Przedmieście i ulice Starego Miasta: Freta, Świętojerską. Niedługo rozpocznie się montaż wolnostojących, świetlnych dekoracji w 3 punktach na Trakcie Królewskim.

1 grudnia światła zostaną zapalone.

Jak powiedziała nam Magdalena Łań z Urzędu Miasta, w tym roku mieszkańców stolicy czeka świetlna niespodzianka. Wiadomo natomiast, że na pl. Zamkowym, tradycyjnie odbędzie się tego dnia wielka impreza z udziałem wielu gwiazd.

d23dm94

Kulminacyjnym punktem tej imprezy będzie zapalenie gigantycznej, świątecznej choinki stojącej na pl. Zamkowym. Będzie to spektakularny pokaz, którego szczegóły organizatorzy trzymają wciąż w tajemnicy. Nie zabraknie na pewno wspólnego odliczania 3,2,1… przez warszawiaków zgromadzonych na placu. Gwiazdy, które z tej okazji wystąpią na placu, poznamy pod koniec tego tygodnia.

W ubiegłym roku Wspólną zabawę w rytmach swych największych przebojów zapewnili nam m.in.: Halinka Mlynkova, Patricia Kazadi, Robert Janowski i Trebunie Tutki. W świątecznym okresie poza pięknie iluminowanym miastem, można też liczyć na szereg atrakcji na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu.Na Starym Mieście już ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy, który cieszy się wielką popularnością wśród mieszkańców stolicy.

d23dm94

Podziel się opinią

Share
d23dm94
d23dm94