Trwa ładowanie...

100 gramów amfetaminy i 30 gramów mefedronu "na własny użytek"

"Paczkę z białym proszkiem" trzymał w bieliźnie

Share
100 gramów amfetaminy i 30 gramów mefedronu "na własny użytek"
d3szu87

W godzinach popołudniowych stołeczni wywiadowcy pełniący służbę na terenie Pragi Południe podjęli interwencję wobec osób, które właśnie ruszały z parkingu mercedesem. Podczas kontroli okazało się, że dwaj mężczyźni spośród czterech mają przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze w kieszeni 35-letniego Dariusza S. znaleźli zawiniątko z białą krystaliczną substancją, natomiast 38-letni Arkadiusz U. w bieliźnie ukrywał paczkę z białym proszkiem.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy, a substancje zabezpieczone. Technicy kryminalistyki zważyli wszystko i przeprowadzili stosowne testy.* Wówczas okazało się, że Dariusz S. miał 30,9 grama mefedronu, a jego kolega 100 gramów amfetaminy. Obaj mężczyźni twierdzili, że środki odurzające mają na własny użytek.*

d3szu87

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością narkotykową przedstawili 35-latkowi zarzut posiadania narkotyków. Z kolei Arkadiusz U. został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został objęty policyjnym dozorem.

d3szu87

Podziel się opinią

Share
d3szu87
d3szu87