Trwa ładowanie...
dort66s
lampa

100. numer Lampy - Paweł Dunin-Wąsowicz i przyjaciele!

Impreza w Jerozolimie już dziś wieczorem!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
100. numer Lampy - Paweł Dunin-Wąsowicz i przyjaciele!
dort66s

„Lampa”” jest niby niszowym czasopismem literackim, mało jest jednak osób, które nigdy o nim nie słyszały. Legendarnemu wydawcy Doroty Masłowskiej Pawłowi Duninowi-Wąsowiczowi udało się stworzyć markę, która jest atrakcyjna i rozpoznawalna w szerokich kręgach, nie tylko intelektualnych.

Dziś wieczorem o 19.00 w Jerozolimie przy al. Jerozolimskich 57 odbędzie się impreza z okazji ukazania się setnego numeru czasopisma. Gośćmi Dunina-Wąsowicza będą muzycy: Rafał Kwaśniewski, Meble, Pablopavo, Nancy Regan, Patyczak, Starzy Sida, oraz poeci: Wojciech Stamm (alias Lopez Mausere), Paweł “Końjo” Konnak, Paweł Kozioł, Jarosław Lipszyc, Marcin Sendecki, Andrzej Szpindler, Agnieszka Mirahina, Darek "Brzóska” Brzóskiewicz i wielu innych.

W Jerozolimie pojawią się także stoiska, na których będą sprzedawane płyty i książki występujących artystów oraz wydawnictw: Narodowe Centrum Kultury, "Lampa i Iskra Boża”, "FA-art”, Bęc Zmiana, Thin Man Records, a także gadżety związane z Totartem.

dort66s

Partnerami imprezy są Narodowe Centrum Kultury, Muzeum Powstania Warszawskiego i Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Trzecia Fala.

Organizatorzy wydarzenia na facebooku przestrzegają:

UWAGA! MY TU NAPISALIŚMY, ŻE PARTY ZACZYNA SIĘ O 19, ALE TO NIE ZNACZY, ŻE O 19 MOŻNA ZACZĄĆ WYBIERAĆ T-SHIRT I KORPORACJĘ TAKSÓWKARSKĄ. O 19 ZACZYNA SIĘ SZTUKA I OD TEGO MOMENTU PŁYNIE CHWACKIM NURTEM I WARTO MIEĆ TO NA UWADZE, BO TO NIE ŻART.

dort66s

Podziel się opinią

Share
dort66s
dort66s