Trwa ładowanie...
d4mp2fv

101. urodziny rodowitej mieszkanki Pragi Północ. "Pani Marianna Patryc tryska energią"

Z tej okazji wizytę jubilatce złożył m.in. burmistrz Paweł Lisiecki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
101. urodziny rodowitej mieszkanki Pragi Północ. "Pani Marianna Patryc tryska energią"
d4mp2fv

Pani Marianna Patryc jest szczególną osobą i nie chodzi tu wyłącznie o długowieczność. Warte podkreślenia jest, że całe swoje życie spędziła na Pradze Północ. Tu wychowała swoich dwóch synów, a dziś cieszy się widokiem czteromiesięcznej praprawnuczki Natalki.

Z okazji pięknego jubileuszu, wizytę w domu pani Marianny złożył burmistrz Dzielnicy Paweł Lisiecki, który przybył z bukietem kwiatów oraz okolicznościowym dyplomem. W dniu urodzin towarzyszyli jej również: członkowie rodziny, sąsiedzi i przyjaciele.

Wszyscy goście zostali przyjęci pysznym tortem i herbatą truskawkową, a pani Marianna z uśmiechem na ustach opowiadała zebranym interesującą historię swojej licznej rodziny. O tym, że jubilatka jest w doskonałej formie niech świadczy fakt, iż brała udział w ostatnich wyborach. Jak sama podkreśla to jej obywatelski obowiązek, a swój głos oddała z pełną świadomością. Uśmiechnięta i w dobrym humorze zabawiała gości miłą rozmową.

d4mp2fv

Początkowo była nieco zaskoczona ilością zebranych, jednak szybko wprawiła wszystkich w doskonały nastrój. Nie wypada zatem nic innego, jak życzyć jubilatce 200 lat, dużo zdrowia oraz niesłabnącej energii. Wszystkiego najlepszego!

Przeczytajcie też: Warszawski sąd wydał wyrok w sprawie wyłudzeń byłego szefa Art-B

Podziel się
Podziel się
d4mp2fv

Podziel się opinią

Share

d4mp2fv

d4mp2fv