Trwa ładowanie...
ycipk-294s5d

12 lat ukrywał się w USA. Wpadł na pokładzie samolotu

Do zatrzymania niczym z sensacyjnych filmów doszło na pokładzie samolotu relacji Nowy Jork - Warszawa. Gdy maszyna wylądowała na stołecznym lotnisku, na poszukiwanego od 12 lat mężczyznę czekali już funkcjonariusze. 64-latek próbował jeszcze pewnej sztuczki, ale drugi raz policjanci nie dali się przechytrzyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany listem gończym mężczyzna trafił do policyjnego aresztu
Poszukiwany listem gończym mężczyzna trafił do policyjnego aresztu (Policja)
ycipk-294s5d

Bielańscy kryminalni byli przygotowani na wizytę ściganego od ponad dekady mężczyzny. Ustalili, że wybiera się do Polski w najbliższych dniach. Tej okazji nie można było zmarnować. Gdy samolot z Nowego Jorku wylądował na lotnisku Chopina, policjanci wkroczyli do akcji.

"O 12.45 funkcjonariusze weszli na pokład samolotu relacji Nowy Jork - Warszawa, którym miał wracać poszukiwany. Mężczyzna w międzyczasie zmienił miejsce siedzące w samolocie, próbując tym wprowadzić w błąd policjantów. Bardzo szybko policjanci ustalili, gdzie przesiadł się poszukiwany" - relacjonuje Elwira Kozłowska z bielańskiego komisariatu.

Na 64-latku od 2006 roku ciążyły zarzuty znęcania się nad rodziną. Przez cały czas unikał kary, ukrywając się w Stanach Zjednoczonych. List gończy za mężczyzną wystawił Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza. Poszukiwany za wszelką cenę nie chciał trafić do aresztu. Tęsknota za ojczyzną okazała sie jednak silniejsza.

ycipk-294s5d

Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Policja
Podziel się

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Austracki biznesmen oskarżający Kaczyńskiego stawił się w warszawskiej prokuraturze

ycipk-294s5d
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-294s5d

ycipk-294s5d
ycipk-294s5d