Trwa ładowanie...
Luiza Poreda
30-09-2013 18:39

13-latek podpalił dom w Wesołej

Jak się okazało, chłopak ma na swoim koncie wiele innych przewinień

13-latek podpalił dom w Wesołej
d40xqxa
d40xqxa

Policjanci wpadli na trop nastolatka, który najprawdopodobniej dokonał podpalenia domu jednorodzinnego w Wesołej. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych ustaleń i sprawdzeń zatrzymano chłopca. Zgromadzony materiał dowodowy potwierdził, że 13-latek rzeczywiście uszkodził budynek mieszkalny powodując straty w wysokości 6 tysięcy złotych.

To jednak nie koniec. Funkcjonariusze ustalili, że nastolatek na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy nie raz wstępował na drogę niezgodną z prawem. C*hłopak prawdopodobnie kilkakrotnie włamywał się do pojazdów, z których kradł różne drobiazgi, np.: papierosy, czy scyzoryk.* Zdarzyło się także, że usiłował dokonać kradzieży z włamaniem samochodu. Podejrzewany jest również o uszkodzenie bankomatu, wiaty przystankowej, drzwi do klatki schodowej, czy pawilonu handlowego.

Aktualnie funkcjonariusze dokładnie weryfikują wszystkie zdarzenia i sprawdzają ilu dokładnie wykroczeń i przestępstw dopuścił się 13-letni Adrian. Jednocześnie policjanci zapowiadają kolejne zatrzymania nieletnich w tej właśnie sprawie.

d40xqxa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40xqxa