Trwa ładowanie...
d23lcct
kino

13. Tydzień Kina Hiszpańskiego

Ruszyła przedsprzedaż biletów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
13. Tydzień Kina Hiszpańskiego
d23lcct

Tydzień Kina Hiszpańskiego (7-24 marca 2013 r.) to największy na świecie przegląd hiszpańskiej kinematografii *poza granicami Hiszpanii. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z pełnym przekrojem współczesnego kina hiszpańskiego – od ambitnego kina artystycznego po kasowe hity hiszpańskiego rynku filmowego. Organizatorami festiwalu są *Ambasada Królestwa Hiszpanii, Instytut Cervantesa oraz AP Mañana.

Filmy prezentowane podczas 13. edycji Tygodnia Hiszpańskiego *zostały pogrupowane w trzy sekcje. *Najważniejszą sekcją *pozostaje *Nowe Kino Hiszpańskie, w ramach której prezentowane są najciekawsze hiszpańskie tytuły z ostatnich 2-3 lat. Pozostałe dwie sekcje to: Współczesne Kino Galicyjskie oraz Dokumenty. W roli głównej: kobieta. Podczas *pokazu specjalnego zostanie zaprezentowana produkcja polsko - hiszpańska: “Nieulotne" *(reż. Jacek Borcuch).

W sumie zostanie pokazanych 17 tytułów, z czego 15 to polskie premiery. Wszystkie prezentowane filmy zostały wcześniej docenione przez hiszpańską publiczność oraz światowe festiwale.

d23lcct

Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na projekcje 13. Tygodnia Kina Hiszpańskiego w Warszawie. Bilety są do nabycia w kasach poszczególnych kin.* W Warszawie filmy będa pokazywane w kinach Muranów oraz Luna.*

Przedsprzedaż potrwa do 6 marca. Bilety w przedsprzedaży są w promocyjnej cenie 16 zł. Istnieje możliwość rezerwacji biletów; odbiór rezerwacji w kasach kin w dniu projekcji, najpóźniej 30 minut przed seansem. Od 7 marca bilety będą w cenie 18 zł. Bilety na Otwarcie festiwalu, w ograniczonej ilości, do nabycia w kasie kina Muranów w cenie 20 zł.

Więcej o Festiwalu na www.manana.pl/hiszpanie oraz na fan page’u festiwalu na portalu społecznościowym Facebook .

d23lcct

Podziel się opinią

Share
d23lcct
d23lcct