14-latka zaginęła nad Wisłą. Zrozpaczona matka prosi o pomoc

Nastoletnia dziewczyna po raz ostatni widziana była na warszawskich bulwarach 4 września. Niestety, od tamtego czasu słuch po niej zaginął. Matka zaginionej rozpoczęła poszukiwania przez Facebooka, powiadomiła też policję. Sądzi, że córka mogła wpaść w złe towarzystwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedno z ostatnich zdjęć 14-latki, które miało się znaleźć w jej nowym paszporcie
Jedno z ostatnich zdjęć 14-latki, które miało się znaleźć w jej nowym paszporcie (Facebook.com, Fot: Paulina Marta)
WP

Pani Paulina opublikowała zdjęcie poszukiwanej 14-latki na facebookowym profilu Warszawalokalnie.pl. W ciągu 17 godzin udostępniło je prawie 3 tys. osób.

"Proszę o pomoc w odnalezieniu mojej córki. Zaginęła Dominika Płuzińska lat 14. Ostatni raz widziano ją 4 września 2018 r. nad Wisłą" - brzmi treść emocjonalnego wpisu.

WP

Podano również kontakt. Postanowiliśmy zadzwonić pod wskazany numer, aby dowiedzieć się więcej na temat zaginionej nastolatki. Odebrała matka. Okazało się, że na co dzień obie mieszkają w Anglii. Sześć tygodni temu przyjechały do stolicy, gdzie spędziły wakacje. Zatrzymały się u babci Dominiki.

Gdy nadszedł czas wyjazdu, dziewczyna zaczęła dziwnie się zachowywać. - Nie chciała tam (do Anglii - przyp. red.) wracać. Raz mi już uciekła, w ostatnią sobotę, ale wróciła w niedzielę. Obiecała, że poleci ze mną - wyjaśnia w rozmowie z WawaLove matka dziewczyny. - Wykupiłam jej drugi bilet na 5 września, ale nie wróciła do domu. W nocy wzięła jakieś ubrania, pieniądze, pokłóciła się z moją mamą i uciekła - mówi pani Paulina.

Zapytaliśmy w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa IV (gdzie matka miała zgłosić zaginięcie córki), czy faktycznie takie zgłoszenie wpłynęło. - Potwierdzam, rzeczywiście prowadzimy poszukiwania 14-latki. Będziemy ustalać, gdzie nastolatka może przebywać. Na tę chwilę tylko tyle mogę powiedzieć - usłyszeliśmy od podkom. Marty Sulowskiej z KRP na Woli.

WP

Wszelkie informacje dotyczące Dominiki można kierować bezpośrednio do policyjnego Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej i Nieletnich pod numerem telefonu: 22 603 94 91.

Facebook.com / Paulina Marta
Podziel się
Facebook.com / Paulina Marta
Podziel się
Facebook.com / Paulina Marta
Podziel się
WP

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP