Trwa ładowanie...
urodziny
10-09-2012 15:34

15 września odbędzie się Wolnik Party!

Będzie można wspomóc działania fundacji "La Strada"!

15 września odbędzie się Wolnik Party!
d3zodsq
d3zodsq

15 września organizacja La Strada obchodzi 17. urodziny. Z tej okazji odbędzie się Wolnik Party – impreza, podczas której będzie można wesprzeć osoby doświadczające niewolnictwa.

W ramach Wolnik Party odbędzie się kilka wydarzeń. W klubie „Le Garage” przy Burakowskiej 12 będzie można kupić specjalnie wprowadzonego do oferty z okazji urodzin La Strady drinka o przewrotnej nazwie „Izaura”. Część dochodu ze sprzedaży tego napoju trafi na konto „La Strady”. Podczas imprezy będzie miał miejsce Drag Queen Show.

Na Chłodnej 35/37 15 września pojawią się dwa nowe dania (kurczak z orzechami nerkowca i Palaak Paneer), z których sprzedaży część zysku zostanie przekazane na konto fundacji.

d3zodsq

W klubie Opera na placu Teatralnym pojawi się drink „La Strada”. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich miejsc, także tutaj część zysków zostanie przeznaczona na cel walki z niewolnictwem.

W Farcie na ul. Białobrzeskiej 66 w karcie pojawi się piwo „La Strada”. Część z zysku z jego sprzedaży trafi do „La Strady”.

W klubie Freedom, mieszczącym się przy ulicy Młocińskiej 11, odbędzie się pokaz grupy tanecznej Bad Boys. Dochód z biletów zostanie przekazany fundacji.

W klubie 55 (ul. Żurawia 32/34) oraz Saturatorze (ul. 11 Listopada 22) 15 września odbędą się zbiórki datków na rzecz La Strady.

d3zodsq

Akcję wspierają Renata Przemyk, Marika, Czesław Mozil, Anna Cieślak, Ewa Kasprzyk, Agata Młynarska, Dariusz Wasilewski i Małgorzata Socha.

d3zodsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zodsq