Trwa ładowanie...
d46y3gg
gocław

15 września świętujemy Dzień Gocławia

Impreza plenerowa wystartuje o godzinie 13:00. Będzie sporo atrakcji!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
15 września świętujemy Dzień Gocławia
d46y3gg

Dzień Gocławia rozpocznie się występem Teatrzyku: "Pomarańczowa pantera" połączonego z zabawą muzyczno-taneczną dla dzieci w wykonaniu Teatru ,,Duet". Jedną z atrakcji imprezy jest występ znanego m.in. z roli Fabiana Bohatyrowicza z "Nad Niemnem" aktora Jerzego Zygmunta Nowaka. Gwiazdą finału święta będzie Katarzyna Dereń - półfinalistka II edycji programu telewizyjnego ,,The Voice of Poland".

Równolegle z występami na scenie będzie można skorzystać z warsztatów, będą także stoiska ceramiczne i artystyczne, wernisaż prac uczestników zajęć plastycznych organizowanych w ramach akcji „Lato w mieście 2013". Na wszystkich będzie czekało stoisko z watą cukrową i popcornem. Ponadto organizatorzy Dnia Gocławia przewidzieli konkurs tańca dla mieszkańców.

Patronat honorowy nad Dniem Gocławia pełni Burmistrz Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy - Tomasz Kucharski. Natomiast "Wiadomości Sąsiedzkie" wraz z telewizją "TVP Warszawa" sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

d46y3gg

Święto Gocławia jest organizowane przez Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy i Klubu Kultury Gocław na terenie boiska przy Gimnazjum nr 27 (ul. Abrahama 10 , wejście przy basenie ,,Wodnik"). Wystartuje o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 20:00.

d46y3gg

Podziel się opinią

Share
d46y3gg
d46y3gg