Trwa ładowanie...

17-latek chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci

Policjanci uratowali życie 17-latka.

17-latek chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci
d1wlepn
d1wlepn

Policjanci z podwarszawskiej Zielonki uratowali młodego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. 17-latek w dniu kiedy opuścił szpital zażył kilkanaście tabletek przeciwbólowych, udał się w rejon zbiornika wodnego, skąd zadzwonił i powiadomił policjantów o swoim zamiarze odebrania sobie życia. Szczęśliwie pomoc policjantów przyszła w porę. 17-letniego desperata przekazano zespołowi ratownictwa medycznego, po czym został przewieziony do szpitala.

W sobotę około godz. 23:30 do policjantów z Zielonki dotarła informacja o tym, że w rejonie tamtejszych zbiorników wodnych przebywa mężczyzna, którego życie może być zagrożone. Dyspozytor pogotowia ratunkowego do którego zadzwonił zdesperowany 17-latek przekazał, że ten zażył większą ilość tabletek przeciwbólowych, nie jest w stanie poruszać się o własnych siłach i ma tylko 1 % baterii w telefonie.

Poszukiwania 17-latka

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania mężczyzny we wskazanym rejonie. Już po chwili w okolicy jednego ze zbiorników wodnych, policjanci odnaleźli młodego mężczyznę. 17-latek był zmarznięty i miał drgawki, potwierdził w rozmowie z funkcjonariuszami, że zażył dużą dawkę tabletek przeciwbólowych. Chłopak natychmiast trafił pod opiekę ratowników medycznych i został przewieziony do szpitala. Tam została mu udzielona niezbędna pomoc medyczna.

Funkcjonariusze o fakcie tym powiadomili również rodziców 17-latka. Ci oświadczyli, że ich syn w przeszłości miał myśli samobójcze, a w dniu kiedy podjął próbę samobójczą opuścił szpital, gdzie przechodził leczenie.

d1wlepn

Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom służb ratowniczych – policji, straży pożarnej i ratowników medycznych, życie 17-latka zostało uratowane.

d1wlepn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wlepn