Trwa ładowanie...
d172c80

17-latek zareagował na agresję 32-latka w autobusie, dostał w twarz

Napastnik usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
17-latek zareagował na agresję 32-latka w autobusie, dostał w twarz
d172c80

Policjanci kilka minut przed godziną 18:00 zostali wezwani w rejon pętli autobusowej przy Alei KEN. Na miejscu dowiedzieli się, że został tam zaatakowany młody chłopak.

Czytaj też: Znieczulica motorniczego i pasażerów [LIST]

Z relacji 17-latka wynikało, że zauważył awanturującego się w autobusie mężczyznę, który kopał w drzwi oraz obrzucał wyzwiskami kierowcę. Nastolatek postanowił wezwać przez telefon policjantów. Gdy awanturnik to zauważył podszedł do niego, próbując wyrwać mu z ręki telefon. Pokrzywdzonemu udało się uniknąć kradzieży aparatu, ale wywiązała się szarpanina, w wyniku kórej został uderzony w twarz.

d172c80

Policjanci zatrzymali 32-latka. Mężczyzna został przewieziony do komisariatu. Okazało się, że jest pijany . Badanie stanu trzeźwości wykazało, że Krzysztof N. miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu zostały mu przedstawione zarzuty. Odpowie za usiłowanie rozboju jako przypadek mniejszej wagi oraz uszkodzenie ciała. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Czytaj też: O znieczulicy w komunikacji miejskiej ciąg dalszy [LIST]

d172c80

Podziel się opinią

Share

d172c80

d172c80