Trwa ładowanie...
d35tgkp
agresja

19-latek stanął w obronie kobiet, został pobity. Policja szuka mężczyzny

Do bójki doszło w nocy na Krakowskim Przedmieściu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
19-latek stanął w obronie kobiet, został pobity. Policja szuka mężczyzny
d35tgkp

19-latek stanął w obronie kobiet, które były zaczepiane i wyzywane przez dwóch agresywnych mężczyzn. Gdy zwrócił im uwagę, został pobity. Teraz policja szuka jednego z napastników.

Do incydentu doszło na Krakowskim Przedmieściu około godziny czwartej w nocy. Dwaj mężczyźni zaczepiali i wyzywali napotkane kobiety. W ich obronie stanął 19-latek, który zwrócił uwagę napastnikom. Od razu został pobity.

Jeden z atakujących mężczyzn został zatrzymany przez policję tuż po zdarzeniu. Usłyszał zarzuty i w najbliższym czasie stanie przed sądem.

d35tgkp

Drugi napastnik wciąż jest poszukiwany. Jest to mężczyzna w wieku około 25-35 lat mający ciemne włosy. W dniu zdarzenia ubrany był w ciemny płaszcz, niebieskie, jeansowe spodnie. Miał na sobie szalik.

Bójkę zarejestrował monitoring, na którym widać sylwetkę oraz twarz podejrzanego. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Źródło: KSP

Oprac. Karolina Pietrzak

d35tgkp

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Fatalna pomyłka na patriotycznym muralu. Zamiast powstańców, uwieczniono morderców z rzezi Woli

d35tgkp

Podziel się opinią

Share

d35tgkp

d35tgkp