Trwa ładowanie...

2,5 kg kokainy nie trafi na rynek. Zobaczcie wideo z akcji!

Brawurowa akcja policji. Wartość narkotyków - prawie 300 tys. zł!

Share
2,5 kg kokainy nie trafi na rynek. Zobaczcie wideo z akcji!
d2ony5b

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową przy współpracy z wydziałem realizacyjnym oraz funkcjonariuszami Służby Celnej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o wprowadzanie na rynek ponad 2,5 kg kokainy o czarnorynkowej wartości około 275 tys. złotych.

To już kolejna realizacja wydziału do zwalczania przestępczości narkotykowej w ostatnim czasie. Przy współpracy z funkcjonariuszami wydziału realizacyjnego oraz Służby Celnej policjanci zatrzymali na terenie Warszawy trzech mężczyzn, w wieku 30, 32 i 33 lat. Do zatrzymań doszło na podstawie posiadanych przez śledczych informacji świadczących o tym, że cała trójka może wprowadzać do obrotu znaczne ilości środków odurzających.****

W mieszkaniu jednego z zatrzymanych, 32-letniego Karola M., policjanci zabezpieczyli także karty magnetyczne, czytnik do nich, laptopa oraz telefony komórkowe. Na poczt przyszłych kar zabezpieczono także dwa samochody: cadilaca oraz porsche cayenne.

d2ony5b

Michał S., Hubert S. oraz Karol M. usłyszeli już zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających w postaci kokainy o wadze ponad 2,5 kg. *Czarnorynkowa wartość narkotyku wynosi około 275 tys. złotych. *

Sąd wobec całej trójki zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego tymczasowego aresztu. Wszystkim może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Zobaczcie wideo z zatrzymania!

d2ony5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ony5b
d2ony5b