Trwa ładowanie...
d312lwp

2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Nowe fakty w sprawie: zatrzymano 3 osoby

Kilka miesięcy temu powstał filmik, na którym ktoś zamyka w pralce małego chłopca. Prokuratura jeszcze w niedzielę może postawić zarzuty sprawcom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Zatrzymano 3 osoby
2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Zatrzymano 3 osoby (Facebook.com)
d312lwp

W ubiegły piątek do internetu trafiło nagranie, na którym słychać śmiech mężczyzny, rozbawionego przerażeniem widocznego na nagraniu, zamkniętego w pralce, płaczącego chłopca. Na szczęście nie odniósł on obrażeń cielesnych. Po reakcji użytkowników portali społecznościowych, sprawą zajęła się policja i prokuratura w Radomiu. Zatrzymano 3 osoby.

Jak podaje Polsat News, policja zatrzymała znajomych kobiety (22 i 19 lat) oraz jej 18-letniego konkubenta. W sobotę 18 sierpnia byli oni przesłuchiwani przez radomskich prokuratorów i najprawdopodobniej jeszcze w niedzielę usłyszą zarzuty o znęcanie się nad dzieckiem. Rzecznik policji dodaje także, że zatrzymani to nie rodzice dziecka.

W rozmowie z fakt24.pl Rafał Jeżak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu mówi, że zgłoszenie trafiło na policję w piątek. Policjanci ustalili, kim są rodzice dziecka i udali się do ich miejsca zamieszkania. W mieszkaniu zastali 2-letniego chłopca i jego 21-letnią matkę. Obydwoje zostali zabrani do szpitala. Lekarz, który zbadał chłopca, nie stwierdził u niego żadnych obrażeń - dodaje rzecznik policji.

d312lwp

Nagranie miało powstać w kwietniu. Matka dziecka tłumaczyła, że film został nagrany przez znajomych, którzy opiekowali się jej synkiem, gdy ona była w pracy - informuje Rafał Jeżak.

Jak się okazuje, incydent z pralką to nie jedyny przejaw przemocy opiekunów wobec dziecka. Osoby, które znają zatrzymanych, wspominają o wkładaniu chłopcu papierosa do ust na imprezie. W sieci pojawił się również zrzut ekranu z rozmowy znajomych z bliskiego otoczenia zatrzymanych, w której mowa o duszeniu dziecka pod wpływem narkotyków (według ustaleń internautów sprawcą tego znęcania miał być sam ojciec malca).

   Facebook.com
(Facebook.com)
   Facebook.com
(Facebook.com)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d312lwp

Podziel się opinią

Share
d312lwp
d312lwp