Trwa ładowanie...
d6yh7g2

2. Tydzień Filmów Tureckich

Między 23 a 30 kwietnia pokazane zostaną wybitne przykłady kina tureckiego, nagradzane na międzynarodowych festiwalach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
2. Tydzień Filmów Tureckich
d6yh7g2

Tureckie kino znowu zawita do Warszawy! Na program 2. Tygodnia Filmów Tureckich składa się piętnaście filmów, od komedii po dramaty. Podczas czterech seansów dziennie pokazane zostaną wybitne przykłady kina tureckiego, nagradzane na międzynarodowych festiwalach.

2. Tydzień Filmów Tureckich i Market Filmowy organizowany przez Towarzystwo Kultury i Sztuki Latarnia Magiczna (BFKS) we współpracy z Ministerstwem Kultury i Turystyki oraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych Republiki Tureckiej odbędzie się między 23 a 30 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Kinotece.

Wybranym projekcjom towarzyszyć będą spotkania z twórcami: reżyserami i aktorami. Ponadto podczas trwania wydarzenia będą reprezentować Turcję w Warszawie producenci, dystrybutorzy, teoretycy filmu, przedstawiciele Tureckiego Ministerstwa Kultury i Turystyki oraz członkowie BFKS.

d6yh7g2

Bilety w cenie:
15 zł normalny
13 zł z kartą Kinoteka Klub
Bilety do nabycia w kasach kina oraz poprzez stronę internetową.Brak możliwości rezerwacji miejsc. Wszystkie filmy będą wyświetlane z napisami polskimi. Niektóre mają dodatkowe napisy w języku angielskim.

Pełny program festiwalu na stronie kina .

d6yh7g2

Podziel się opinią

Share
d6yh7g2
d6yh7g2