Trwa ładowanie...
d1e3c36

21 tys. gości co weekend. Targ Śniadaniowy obchodzi II urodziny

Regionalne specjały, dania kuchni egzotycznych oraz autorskie potrawy przygotowywane z sercem przez prawdziwych pasjonatów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
21 tys. gości co weekend. Targ Śniadaniowy obchodzi II urodziny
d1e3c36

To wyjątkowe miejsce. Od dwóch lat Targ Śniadaniowy ożywia zielone przestrzenie miasta. W piknikowej atmosferze, razem z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami lub zupełnie obcymi ludźmi można wspólnie zjeść śniadanie.

- W każdy weekend odwiedza nas ponad 21 tysięcy gości, zjedzonych zostaje ponad 12 tysięcy śniadań, wypitych ponad 7 tysięcy kaw - informuje WawaLove.pl Ewa Rzeszowska, współorganizująca śniadania.

W najbliższą sobotę odbędzie się edycja specjalna - urodzinowa. Podczas pierwszej w tym roku plenerowej edycji Targu na Żoliborzu na gości czekać będą regionalne specjały z całej Polski, dania kuchni egzotycznych, autorskie potrawy przygotowywane z sercem przez prawdziwych pasjonatów oraz urodzinowy tort.

d1e3c36

W tym roku otworzą się również nowe lokalizacje Targu - na Powiślu i Mokotowie. W sobotę będzie można zajadać się smakołykami w zielonym zakątku na rogu ul. Szarej i Rozbrat, a w niedzielę, na Skwerze AK „Granat” (róg ul. Puławskiej i ul. Woronicza). Mieszkańcy Woli będą mogli zjeść i zrobić zakupy jak zwykle, w każdą niedzielę na terenie parku Moczydło.

W każdej z tych czterech lokalizacji czekać będzie na nas pyszne jedzenie oraz - jak zapewniła nas Ewa Rzeszowska - wyśmienity humor.

Przeczytajcie też: Wymień śmieci na sadzonki! Warszawskie Dni Recyklingu

Podziel się
Podziel się
Podziel się
d1e3c36

Podziel się opinią

Share

d1e3c36

d1e3c36