Trwa ładowanie...

3-tygodniowe dziecko zaniedbane i wychłodzone, a rodzice w pubie!

Tak było w nocy w jednej z knajp przy Mazowieckiej!

3-tygodniowe dziecko zaniedbane i wychłodzone, a rodzice w pubie!
d1zcehn
d1zcehn

W nocy w jednym z pubów przy ulicy Mazowieckiej jeden z warszawiaków zobaczył nietypowy obrazek - dwoje młodych rodziców siedziało w pubie, a w wózku mieli maleńkie dziecko . Zadzwonił na policję i powiedział o całej sytuacji.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego udali się pod wskazany adres. Dojeżdżając na miejsce zauważyli, jak opisywana para z niemowlęciem i wózkiem wsiada do taksówki. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani, badanie alkomatem wykazało u 27-letniej Alicji T. i u jej 45-letniego partnera po ponad 2 promile alkoholu we krwi.

d1zcehn

Do zaledwie 3-tygodniowego chłopczyka policjanci wezwali wezwali pogotowie ratunkowe. Dziecko było sine, trzęsło się z zimna, było brudne i zaniedbane, ubrane w cienki kaftanik i owinięte cienkim kocykiem. Lekarz stwierdził ogólne wyziębienie organizmu i zabrał niemowlę do szpitala.

Nieodpowiedzialnym rodzicom za narażenie swojego dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia może grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

d1zcehn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zcehn