Trwa ładowanie...
d23dm94

32. Międzynarodowy Festiwal Bardów

OPPA, to jedyny w kraju festiwal, gdzie każdy wykonawca jest także autorem tekstu i kompozytorem muzyki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
32. Międzynarodowy Festiwal Bardów
d23dm94

W piątek, 14 listopada rozpoczął się w stolicy festiwal OPPA, kilkudniowe święto piosenki w pełni autorskiej. Od swych narodzin w 1978 r. OPPA stała się jedną z najważniejszych imprez piosenkarskich w Polsce. Festiwal potrwa do 23 listopada.

Przeczytajcie też: Festiwal Słodyczy Świata w Wilanowie

OPPA, to jedyny w kraju festiwal, gdzie każdy wykonawca jest także autorem tekstu i kompozytorem muzyki. Ma ustaloną wysoką renomę, jest jednym z najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce, co roku skupia uwagę publiczności spragnionej ambitnej formy rozrywki.

d23dm94

W tym roku na scenie m.in.: Justyna Bacz, Paweł Wójcik, Apolinary Polek, Waldemar Śmiałkowski, Dominika Barabas, Małgorzata Wojciechowska, Piotr Bakal, Marek Bartkowicz, Andrzej Brzeski, Grzegorz Bukała, Jacek Gutry, Roman Kołakowski, Tomasz Kordeusz, Jacek Łapot, Marek Majewski, Andrzej Ozga, Mateusz Rulski, Jakub Sienkiewicz i Kamil Wasicki.

Setna rocznica urodzin Félixa Leclerca, jednego z najwybitniejszych współczesnych bardów, zostanie uczczona wykonaniem jego piosenek przez Clauda Michaud - mistrza interpretacji utworów legendarnego kanadyjskiego pieśniarza.

Festiwal rozpoczął się w piątek i potrwa do 23 listopada. Szczegółowy program festiwalu znajduje się na stronie .

Festiwal został zrealizowany z pomocą finansową Miasta Stołecznego Warszawy.

d23dm94

Podziel się opinią

Share
d23dm94
d23dm94