Trwa ładowanie...
d9ht2xi
bieg

350 km w dwa dni

Sztafeta Biegowa z Knurowa do Warszawy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
350 km w dwa dni
d9ht2xi

12 stycznia 2013 roku, już po raz dziewiąty z Knurowa - miasta znajdującego się koło Gliwic - wystartuje grupa piętnastu biegaczy w kierunku Warszawy, na 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uczestników czekają dwa dni biegania i 350 kilometrów trasy. "W chwili obecnej warunki pogodowe są, można by powiedzieć wiosenne, ale co będzie w dniu startu? Jakie by nie były haha, pobiegniemy, bo sztafeta to już pewnego rodzaju historia i wyzwanie."**

Na liczniku sztafetowym jest już ok. 7 tysięcy przebytych kilometrów. Po zakończeniu biegu 13 stycznia 2013 r. będzie ich o 350 kilometrów więcej. Bieg zakończy się w Warszawie w niedzielę koło południa, a ostatnie 8 kilometrów uczestnicy pobiegną z "gwiazdami mediów" i dołączą do uczestników biegu "Policz się z Cukrzycą".

d9ht2xi

Co roku sztafeta stara się pozyskać pieniądze na WOŚP. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie sie licytacja "Uczestnictwa w Sztafecie Biegowej na Przystanek Woodstock 2013". Poprzednia licytacja cieszyła się sporym zainteresowaniem.

W ekipie tegorocznej sztafety pobiegnie zwycięzca właśnie poprzedniej licytacji. Będą również biegacze z Nowego Miasta n/Pilicą, Łodzi, Wrocławia, Kudowy Zdroju, Gliwic i gospodarze z Knurowa.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wosp.org.pl

d9ht2xi

Podziel się opinią

Share
d9ht2xi
d9ht2xi