Trwa ładowanie...

36. rajd Polskiego Safari wystartuje w Warszawie

Już w piątek 10 lipca przy Centrum Olimpijskim początek rywalizacji mistrzów kierownicy
Share
36. rajd Polskiego Safari wystartuje w Warszawie
d2uy6cp

Ostatnie tego typu zawody gościły w stolicy siedem lat temu. Teraz w szranki stanie cała krajowa czołówka, która zawalczy jednocześnie o tytuł mistrza Polski. Początek zmagań już w piątek wieczorem w okolicach Centrum Olimpijskiego. Dzień później rywalizacja kierowców przeniesie się na trasy Rembertowa.

W rajdzie wystartują m.in. samochody terenowe, motocykle, quady oraz pojazdy UTV. Organizatorzy zawodów spodziewają się wysokiej frekwencji zarówno wśród widzów, jak i uczestników . Na początek zostanie rozegrany odcinek specjalny – próba Żoliborz. Trasa liczy około 3,5 km. Osiągnięte w niej rezultaty zostaną oczywiście zaliczone do klasyfikacji generalnej rajdu.

Impreza będzie wzbogacona różnego rodzaju wydarzeniami towarzyszącymi, wśród których można wymienić np. wystawę pojazdów rajdowych, miasteczko ruchu drogowego oraz zdalnie sterowane samochody. W sobotę 11 lipca, odbędzie się już właściwe ściganie. Rajdowa kawalkada przeniesie się do Rembertowa, w okolice Akademii Obrony Narodowej. Zostaną przygotowane specjalne strefy dla kibiców, dzięki którym będą oni mogli bezpiecznie obserwować zmagania zawodników. Więcej szczegółów dotyczących rajdu znajduje się tutaj .

d2uy6cp

Przeczytajcie też: W pościgu zginęli dwaj policjanci. Pirat wychodzi na wolność z 250 tys. zł w kieszeni!

d2uy6cp

Podziel się opinią

Share
d2uy6cp
d2uy6cp