Trwa ładowanie...
d452gr1

40-latek znęcał się nad trzyletnim dzieckiem

"Zdecydowaliśmy o natychmiastowym odizolowaniu od pozostałych członków rodziny" [WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
40-latek znęcał się nad trzyletnim dzieckiem
d452gr1

Policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o znęcanie się nad swoim 3-letnim dzieckiem. Ponadto mężczyzna, mieszkaniec Wiązowny nadużywał alkoholu i był stosunku do rodziny agresywny. - Zdecydowaliśmy o natychmiastowym odizolowaniu od pozostałych członków rodziny - poinformowali policjanci. Sprawą zajęła się już otwocka prokuratura.

Przed kilkoma dniami funkcjonariusze uzyskali informację, że w jednym z domów na terenie gminy może dochodzić do przemocy wobec osoby nieletniej. Jak wynikało z zebranych przez funkcjonariuszy materiałów, "osobą nieletnią" był trzyletni chłopczyk. Padł on ofiarą przemocy. Głównym podejrzanym był ojciec dziecka - mężczyzna nadużywający alkoholu i wykazujący agresję również wobec innych swoich bliskich.

Policjanci zdecydowali o konieczności natychmiastowego odizolowania mężczyzny od pozostałych członków rodziny. 40-latek trafił do policyjnej celi, a o zaistniałej sprawie natychmiast powiadomiono otwocką prokuraturę.

d452gr1

Wczoraj po południu mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty wynikające z artykułu 207 § 1 kodeksu karnego. Został również objęty policyjnym dozorem i zobowiązano go do natychmiastowego opuszczenia miejsca zamieszkania,. Jak informuje policja, 40-latek otrzymał także bezwzględny zakaz zbliżania się do członków swojej rodziny.

Za znęcanie się nad dzieckiem mężczyźnie grozi mu do 5 lat więzienia.

przeczytajcie też: Wypłaciła klientowi 75 tys. zł za dużo!

d452gr1

Podziel się opinią

Share
d452gr1
d452gr1