Trwa ładowanie...

5-letnie dziecko zginęło od fajerwerków!

Podsumowanie sylwestrowej nocy

Share
5-letnie dziecko zginęło od fajerwerków!
d3qebep

5-letnie dziecko zginęło w noc sylwestrową na warszawskiej Białołęce na skutek uderzenia odpalonym fajerwerkiem - czytamy na stronach TVN Warszawa. Dziewczynka i inne dzieci spędzali sylwestrową imprezę pod opieką dorosłych.Około północy podczas korzystania z fajerwerków, dziewczynka najprawdopodobniej została uderzona plastikową częścią jednego z nich. Po przybyciu lekarza na miejsce konieczna był reanimacja, ponieważ dziewczynka straciła przytomność. Niestety, nie udało jej się uratować.

Poza tym nieszczęśliwym wypadkiem, sylwestrowa noc w Warszawie przebiegła w miarę spokojnie.

Do jednostek policji trafiło 16 osób, na 18 nałożono mandaty karne, a 183 pouczono o właściwym zachowaniu. Policjanci nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń związanych z największą imprezą sylwestrową, jaka odbyła się na Pl. Konstytucji.

d3qebep

Podczas minionej doby stołeczni funkcjonariusze zatrzymali też 12 nietrzeźwych kierowców. Doszło do 3 wypadków drogowych, w których ranne zostały 3 osoby.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców Warszawy oraz przyjezdnych gości bawiących podczas dzisiejszej nocy czuwali policjanci. Na ulicach można było spotkać zarówno patrole umundurowane, jak również funkcjonariuszy operacyjnych.

d3qebep

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qebep
d3qebep