Trwa ładowanie...
d2yp9fm

53 gramy marihuany ukrył w szafie

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
53 gramy marihuany ukrył w szafie
d2yp9fm

W mieszkaniu 30-letniego mężczyzny policja znalazła 53 gramy marihuany. Mirosław U. usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową na bieżąco pozyskują i weryfikują informacje operacyjne na temat osób, które mogą posiadać środki odurzające lub też trudnić się ich handlem. Kilka dni temu funkcjonariusze ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Grochowa 30-letni mężczyzna prawdopodobnie ma większą ilość marihuany.****

Funkcjonariusze pionu operacyjnego pojawili się pod wskazanym adresem. Bardzo szybko okazało się, że faktycznie w szafie w korytarzu ukryty jest worek foliowy, a w nim susz roślinny koloru zielono-brunatnego. Stróże prawa znaleźli również 14 sztuk zawiniątek z działkami marihuany. W sumie zabezpieczyli ponad 52 gramy narkotyków. W ręce funkcjonariuszy wpadł 30-letni Mirosław U. usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

d2yp9fm

Przeczytaj też: Taksówkarze rozpoczęli strajk na warszawskich ulicach

Podziel się
d2yp9fm

Podziel się opinią

Share

d2yp9fm

d2yp9fm