Trwa ładowanie...
d2qpfer

6. rajd rowerowy w Łomiankach w niedzielę

Impreza jest jedną z atrakcji obchodów 150. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego 1863 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
6. rajd rowerowy w Łomiankach w niedzielę
d2qpfer

Wiosenne słońce za oknem i coraz cieplejsze dni zachęcają do wystawienia z garażu jednośladów. Okazją do tego, by rozpocząć swoją przygodę z rowerem w tym sezonie, będzie rajd w Łomiankach.

Impreza zacznie się na parkingu Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Trasa przebiegnie od ul. Brukowej, przez polanę Piechota aż do Mogiły Powstańców 1863 r. niedaleko Zaborowa Leśnego i z powrotem. W trakcie rajdu będzie można podziwiać piękne okolice Kampinoskiego Parku Narodowego.

W drodze powrotnej rowerzyści zatrzymają się na polanie wypoczynkowej Pociecha w Kampinosie, gdzie przygotowano nie lada atrakcje dla wszystkich zainteresowanych historią Polski. Bardzo interesująco zapowiada się mini-inscenizacja oraz pokaz dioramy obozu Powstańców Styczniowych z 1863 r., zorganizowana przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej Kampinos. Uczestnicy rajdu będą mogli również ogrzać się przy wspólnym ognisku i skosztować domowej roboty grochówki oraz wziąć udział w loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Centrum Handlowe Auchan Łomianki.

d2qpfer

VI Rajd Rowerowy w Łomiankach wystartuje 21 kwietnia (niedziela) o godzinie 10:00 z parkingu Centrum Handlowego Auchan Łomianki, przy ulicy Brukowej 25 (rejestracja zawodników od godziny 9:00). Wystarczy rower i dobre chęci. Regulamin, trasa oraz karta zgłoszeniowa do rajdu znajdują się na stronie www.lomianki.pl . Organizatorem imprezy jest Urząd Miejski w Łomiankach.

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer