Trwa ładowanie...

80 informatorów ZTM w świąteczny weekend

We Wszystkich Świętych będą udzielali informacji o komunikacji miejskiej. Informatorzy będą pełnili dyżury także 2 i 3 listopada

80 informatorów ZTM w świąteczny weekend
d1h8px9
d1h8px9

Od 1 do 3 listopada informatorzy ZTM będą obecni w kilkudziesięciu – najważniejszych w okresie Wszystkich Świętych – punktach w mieście. Będzie ich można spotkać przy cmentarzach: Bródnowskim, Powązkowskim, Północnym, Wawrzyszewskim i Wolskim.

Informatorzy będą pełnili dyżury także przy stacjach metra: Centrum, Ratusz Arsenał, Marymont i Młociny oraz przy* dworcach*: Centralnym, Wschodnim, Zachodnim, Gdańskim i Wileńskim.

d1h8px9

Tradycyjnie nie zabraknie ich również przy popularnych punktach przesiadkowych, czyli m.in. na placu Bankowym, placu Trzech Krzyży, placu Narutowicza, w okolicach skrzyżowania al. Solidarności z ul. Okopową oraz na rondzie Starzyńskiego i rondzie Wiatraczna.

1 listopada informatorzy będą pełnili dyżur w godzinach 7.00 – 19.00, w Zaduszki od godziny 8.00 do godziny 18.00, a 3 listopada w godzinach 9.00 – 17.00.

*Codziennie – od 31 października do 3 listopada – będzie prowadzona relacja na żywo z funkcjonowania komunikacji miejskiej. Zapraszamy na www.ztm.waw.pl oraz na Facebooku i . *

d1h8px9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h8px9