ycipk-476mxv

9-latka uratowała papugę. Jej ogłoszenie chwyta za serce

"Znalazłam papugę. Latała między blokami. Ten kto wie, czyja jest papuga proszony jest o telefon" - tak brzmiał anons wykonany przez 9-letnią Mię. Ogłoszenia zawisły na Saskiej Kępie. Dzięki nim ptak o imieniu Gustaw wrócił do właścicieli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nietypowe ogłoszenie na Saskiej Kępie
Nietypowe ogłoszenie na Saskiej Kępie (Facebook.com)
ycipk-476mxv

Zadzwoniliśmy pod numer zamieszczony na ogłoszeniu. Odebrała pani Cecylia, mama 9-letniej Mii. Razem z córką znalazła papugę na jednym z osiedli na Saskiej Kępie. - Moja córka zrobiła te plakaty z dziewczynkami na świetlicy, bo przejęła się losem ptaszka. Narysowała 9 takich ogłoszeń - opowiada pani Cecylia w rozmowie z WawaLove.pl.

I dodaje, że początkowo Mia zaplanowała specjalną strategię poszukiwań. - Chciała pytać każdego smutnego przechodnia, ale później stwierdziła, że na ulicy mija się wyłącznie smutnych ludzi - tłumaczy mama 9-latki.

Urocze ogłoszenia autorstwa Mii trafiły również do Internetu. To tam właściciele papużki odnaleźli swojego pupila. Okazało się, że Gustaw - bo tak nazywał się ptak - uciekł z domu na warszawskim Wawrze miesiąc temu. W środę odebrali zgubę u pani Cecylii.

ycipk-476mxv

Jak Mia zareagowała na dobre wieści? - Rozpłakała się z radości, bardzo się zaangażowała w akcję - mówi mama dziewczynki w rozmowie z WawaLove.pl.

Zobacz także: Świat z Trumpem jest bezpieczniejszy? Witold Waszczykowski: zależy gdzie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-476mxv
Polub WawaLove
ycipk-476mxv
ycipk-476mxv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-476mxv