Trwa ładowanie...

9 listopada - Dzień Otwarty Metra

"Zobacz zanim pojedziesz" - zachęcają władze miasta

Share
9 listopada - Dzień Otwarty Metra
d2p31lt

Na niedzielę 9 listopada 2014 r. stołeczny ratusz zapowiedział dzień otwarty. Jeśli budowniczy metra zdążą ze wszystkimi odbiorami, będzie to oficjalne otwarcie drugiej nitki kolejki podziemnej. Jeśli nie - będzie po prostu dzień otwarty dla wszystkich, którzy będą chcieli obejrzeć nowe stacje warszawskiego metra . W ramach wydarzenia ma być sporo atrakcji.

Na razie ratusz nie podaje szczegółów wydarzenia, bo miasto skupione jest obecnie na tym, aby zdążyć ze wszystkimi odbiorami, które poptrafią być nieprzewidywalne. Wiadomo już jednak, że wielka impreza 9 listopada rozpocznie się w samo południe. W organizację zostaną zaangażowane miejsca i instytucje popularne wśród warszawiaków a sąsiadujące z nowymi stacjami.

d2p31lt

Wydarzenia mają się odbywać na wszystkich nowych stacjach jednocześnie, na każdej będzie się działo trochę coś innego. Wiadomo już, że na pewno odbędzie się na przykład piknik na pl. Wileńskim czeka nas praski piknik. Z kolei przy rondzie Daszyńskiego imprezę zorganizuje Muzeum Powstania Warszawskiego, które ma zapewnić atrakcje związane z historią miasta i dzielnicy. Można domniemywać, że przy stacji na Powiślu ciekawe wydarzenia przygotuje Centrum Nauki Kopernik .

Zobaczcie WIDEO z podróży II linią metra!

d2p31lt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p31lt