Trwa ładowanie...
d2lpcqp

Afera z przejęciem rachunku. Hanna Gronkiewicz-Waltz zabrała głos

Czy tym samym prezydent Warszawy pojawi się w końcu na posiedzeniu komisji weryfikacyjnej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Afera z przejęciem rachunku. Hanna Gronkiewicz-Waltz zabrała głos
d2lpcqp

- To działanie polityczne, jestem zaskoczona, nie powinno być tego zajęcia - tak prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz komentuje zajęcie przez Urząd Skarbowy ponad 12 tysięcy złotych na jej prywatnym koncie.

Prezydent Warszawy w rozmowie z Radiem ZET powiedziała, że Urząd Skarbowy nie powinien zająć pieniędzy. Powodem ma być brak prawomocnej decyzji Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Warto przypomnieć, że Hanna Gronkiewicz-Waltz odwołała się do WSA od decyzji komisji weryfikacyjnej, która nałożyła na nią grzywny za niestawienie się na przesłuchania. Co więcej, złożyła też wniosek o wstrzymanie egzekucji.

Zajmowanie rachunku w związku z grzywną, której zaskarżenia nie rozpatrzył jeszcze sąd, to nie "skuteczność" - to bezprawie.

d2lpcqp

— Hanna Gronkiewicz (@hannagw)

Czy zajęcie rachunku prezydent Warszawy sprawi, że pojawi się na posiedzeniu komisji weryfikacyjnej? Jak powiedziała Radiu ZET, nadal nie zamierza stawiać się na posiedzeniach komisji weryfikacyjnej.

Źródło: Radio ZET

Oprac. Karolina Pietrzak

d2lpcqp

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: "To skandal". Ratusz zabrał głos ws. zajęcia rachunku Gronkiewicz-Waltz przez Urząd Skarbowy

d2lpcqp

Podziel się opinią

Share
d2lpcqp
d2lpcqp