Trwa ładowanie...
d3j79yu

Agata Christie, Porucznik Borewicz i CSI nad Wisłą. Ruszają Spotkania Kryminalne

Poznaj mroczną stronę nadwiślańskich brzegów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Christie, Porucznik Borewicz i CSI nad Wisłą. Ruszają Spotkania Kryminalne
d3j79yu

*Zielone tereny warszawskiej Wisły to nie tylko malownicze krajobrazy i doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Rejon ten posiada także swoją mroczne oblicze - pełne zbrodni, grzesznych uczynków, szemranych charakterów i zaskakujących zdarzeń sprzed lat. Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Krymnalistycznych Paragraf 22 zaprasza na Nadwiślańskie Spotkania Kryminalne. *

Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 to nowo powstała organizacja zrzeszająca młodych przedstawicieli zawodów prawniczych oraz inne osoby, których praca zawodowa lub zainteresowania związane są z szeroko rozumianymi zagadnieniami prawnymi.

Ich celem jest przede wszystkim popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa, nauk prawnych i kryminalistyki, poszerzanie polskiego dorobku w tym zakresie, jak również podnoszenie świadomości prawnej oraz wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i upowszechnianie wartości demokratycznych.

d3j79yu

W tym celu, w niedzielę 7 sierpnia Paragraf 22 zaprasza na pierwsze Nadwiślańskie Spotkanie Kryminalne. Podczas kilkugodzinnego spaceru nad brzegiem stołecznej rzeki uczestnicy wcielą się w role stróżów prawa, których zadaniem będzie rozwiązanie trzech kryminalnych zagadek. W tym celu niezbędne będzie m.in. ujawnienie i zbadanie śladów za pomocą profesjonalnego sprzętu kryminalistycznego, przeprowadzenie przesłuchań osób podejrzanych, a także spora doza kreatywności i logicznego myślenia.

By wziąć udział w spotkaniu, należy przesłać zgłoszenie na adres warsztaty@paragraf22.eu wraz z krótką odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego chciałbym wziąć udział w Nadwiślańskich Spacerach Kryminalnych?”.

Projekt finansowany przez m.st. Warszawa.

Przeczytajcie również:

d3j79yu

Podziel się opinią

Share
d3j79yu
d3j79yu