Trwa ładowanie...
pkin
Luiza Poreda
22-02-2013 10:35

Akademickie Targi Pracy Jobbing

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty!

Share
Akademickie Targi Pracy Jobbing
d2occow

Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier (SABK) we współpracy z ponad 20 biurami karier działającymi przy warszawskich uczelniach po raz siódmy zaprasza Was na JOBBING! Akademickie Targi Pracy JOBBING. Targi odbędą się 5 marca (wtorek) w godz. 9:30-17:00 w Pałacu Kultury i Nauki (wejście od ulicy Marszałkowskiej).

Podczas targów będzie okazja, aby porozmawiać z potencjalnym pracodawcą, wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i porozmawiać z doradcami.

JOBBING to świetna okazja by poznać pracowników firm, do których planujemy aplikować. Będzie okazja, aby zadać pytania dotyczące ofert pracy i praktyk, a także aby złożyć CV.

d2occow

Na odwiedzających czeka również Strefa doradców w karierze - będzie można porozmawiać ze specjalistą na temat ścieżki kariery, o perspektywach i ewentualnych blokadach na drodze do wymarzonej pracy. Na spotkanie z doradcą warto przyjść z cv - specjalista dokona oceny dokumentów aplikacyjnych, podpowie co podkreślić, aby lepiej zaprezentować swoje mocne strony.

Warto zapisać się na bezpłatne szkolenie lub warsztat. Zapisy ruszają 25 lutego. Tematy zajęć to m.in. "Co kraj to obyczaj - jak współpracować z przedstawicieli innych kultur?" i "Z danymi się nie dyskutuje. Czy aby na pewno?" - rzecz o wnioskowanie jako jednej z kompetencji przyszłości i kluczowa kompetencja w pracy badacza.

Więcej informacji znajdziecie na stronie targów: www.jobbing.stowarzyszenieabk.pl

d2occow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2occow