Trwa ładowanie...
d1e3c36

Akcja służb w alei Jana Pawła II w Warszawie. Z wieżowca spada lód

Niebezpieczne zdarzenie w alei Jana Pawła II w Warszawie. Z budowanego tam wieżowca Varso Tower spadają kawałki lodu. Na miejscu pracują służby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Strażacy pracują w alei Jana Pawła II. Z wieżowca Varso Tower spadają kawałki lodu.
Warszawa. Strażacy pracują w alei Jana Pawła II. Z wieżowca Varso Tower spadają kawałki lodu. (East News, Fot: Mateusz Grochocki/East News)
d1e3c36

Pierwsze informacje o zdarzeniu pojawiły się po godzinie 13.

Warszawa. Akcja strażaków w alei Jana Pawła II

Z wieżowca budowanego przy alei Jana Pawła II spadają kawałki lodu. Na miejscu pracuje straż pożarna, która zajęła dwa pasy alei w pobliżu Chmielnej, w kierunku na Mokotów.

d1e3c36

- Z budynku spadają delikatne fragmenty lodu. Lądują na jezdni, niektóre przelatują też na estakadę i dalej, ale nie są na tyle duże, żeby powodować tam zagrożenie – relacjonuje obecny na miejscu Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Czytaj też: Warszawa. Śmiertelne potrącenie na Mokotowie, kierowca i pasażer auta uciekli

Warszawa. Akcja w alei Jana Pawła II. Utrudnienia

Informację potwierdzili stołeczni strażacy. - Chodzi o lód spadający z będącego w trakcie budowy wysokiego budynku. Nie mam informacji, żeby ktoś został poszkodowany - podkreśla Michał Konopka ze straży pożarnej.

d1e3c36

Jak dodaje Lech Marcińczak, przy budowanym wieżowcu Varso Tower odgrodzony został spory fragment chodnika. Wszystko po to, by uniknąć niebezpieczeństwa podczas działań strażaków.

Zobacz też: Komentarze po wpisie Witolda Waszczykowskiego. "Dno dna"

Źródło: tvnwarszawa.pl

Jesteście świadkami ciekawego zdarzenia? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d1e3c36

Podziel się opinią

Share

d1e3c36

d1e3c36