Trwa ładowanie...

Aktorzy, kostiumy, kamera. Ślesicki kręci w Warszawie nowy film?

Na placu Zamkowym pojawiła się orkiestra grająca znane utwory muzyki filmowej.

Aktorzy, kostiumy, kamera. Ślesicki kręci w Warszawie nowy film?
dql0679

W niedzielę na Placu Zamkowym orkiestra przebrana w efektowne mundury i stroje postaci z filmów zagrała znane utwory muzyki filmowej. Czy reżyser Maciej Ślesicki kręci nowy film?

Warszawska Szkoła Filmowa Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy ma już 10 lat. Z tej okazji na mieście pojawiła się orkiestra grająca znane utwory muzyki filmowej. Zaczęło się w niedzielę na Placu Zamkowym. Na chwilę pojawił się także sam reżyser i założyciel szkoły Maciej Ślesicki. W kolejnych dniach orkiestra ma odwiedzić najbardziej uczęszczane miejsca Stolicy.

W środę, o godzinie 18.00 zagra dla Warszawiaków w samym centrum i przemaszeruje od stacji metra pod budynek rotundy.

dql0679

W czwartek zaś, o godzinie 20.00, wysoko nad siedzibą Warszawskiej Szkoły Filmowej pojawi się gigantyczny balon o twarzy księżyca z jednego z pierwszych filmów w historii kina- „Lot na księżyc” w reż. Georgesa Meliesa. Księżyc ma symbolizować magię kina i spełnianie marzeń. Organizatorzy zapraszają wszystkich na moment, gdy „księżyc” zapłonie na niebie po raz pierwszy. Akcja promowana jest pod hasłem „spójrz na księżyc, pomyśl życzenie i niech się spełni”.

Finałem obchodów 10-lecia Warszawskiej Szkoły Filmowej będzie uroczysta gala, która odbędzie się w budynku szkoły 4 grudnia o godzinie 20.00. Imprezę uświetni występ orkiestry, projekcja mappingowa, fajerwerki i inne atrakcje. Obecni mają być liczni przedstawiciele branży filmowej, celebryci, oraz ważni urzędnicy państwowi.

dql0679
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dql0679