Trwa ładowanie...
d42lvu3

"Alert dla zwierząt". Ruszyła zbiórka darów dla czworonogów

Potrzebne są m.in. karma, koce i zabawki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Alert dla zwierząt". Ruszyła zbiórka darów dla czworonogów
d42lvu3

Na Ursynowie ruszyła zbiórka darów i żywności dla bezdomnych zwierząt. Jej celem jest pomoc czworonogom przebywającym w schroniskach i przytuliskach.

To już 6. edycja akcji, która odbywa się pod hasłem "Alert dla zwierząt". Na terenie ursynowskiego ratusza stanęły specjalne kosze, w których można zostawiać rzeczy przydatne zwierzakom .

Co można przynosić?

  • karmę dla psów i kotów w formie suchej oraz puszki;
  • makarony, ryż, kasze;
  • koce, pledy, legowiska;
  • miski, smycze, obroże;
  • zabawki.

Dary trafią do schronisk i przytulisk na terenie Warszawy. Wśród nich mają być dwa przytuliska działające na Ursynowie, m.in. należące do Fundacji AMI, gdzie znajduje się kilkadziesiąt zwierzaków, głównie psów i kotów.

d42lvu3

- Najbardziej potrzebujemy karmy weterynaryjnej. Jedna puszka jest cenniejsza niż worek taniej karmy z marketu. Mamy pod opieką psy z alergiami, więc specjalne pożywienie hipoalergiczne jest nam niezbędne. Chętnie przyjmiemy gryzaki, kołdry bez pierza i niepotrzebny wózek dziecięcy - w nim najwygodniej rozwozi się zwierzakom jedzenie - mówi Renata Lipińska, prowadząca Fundację Pomocy Zwierzętom AMI w rozmowie z portalem haloursynow.pl.

Zbiórka potrwa do 13 stycznia 2017. Dary można przynosić do ursynowskiego ratusza przy al. KEN 61 od godz. 8. do 16. w dni robocze.

Źródło: UD Ursynów/haloursynow/Wawalove

(Oprac: MO)

d42lvu3

Przeczytaj też: "Nie daj się złowić"! Coraz więcej kradzieży przed świętami [WIDEO]

d42lvu3

Podziel się opinią

Share

d42lvu3

d42lvu3