Trwa ładowanie...
d2wjbo6

Amfetamina w bieliźnie. Dealer zatrzymany

W bokserkach chciał ukryć 8 gramów narkotyku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amfetamina w bieliźnie. Dealer zatrzymany
d2wjbo6

* Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w bieliźnie chciał ukryć 8 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze na dealera wpadli przypadkiem, podczas kontroli samochodu, którym się poruszał.*

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 20.30. Przy ul. Bonifacego mundurowi z Wilanowa zatrzymali do kontroli kierowcę hondy. W aucie było dwóch młodych mężczyzn. Podczas sprawdzania dokumentów pojazdu, policjanci zauważyli, że pasażer pojazdu cały czas wkłada ręce do kieszeni, mimo że kilkakrotnie zwrócono mu uwagę. W związku z jego nerwowym zachowaniem policja zapytała wprost, czy ma coś do ukrycia. Mężczyzna oczywiście zaprzeczył. Mimo to, funkcjonariusze skontrolowali mu odzież.

Mundurowi zauważyli kawałek woreczka strunowego, który wystawał z bokserek 27-latka. Okazało się, że w torebce jest osiem zawiniątek z amfetaminą. Krzysztof P. przyznał, że kupił narkotyki. Został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Wilanowie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

d2wjbo6

Przeczytaj też: Nowolazurowa już gotowa. Czeka na oddanie do użytku

d2wjbo6

Podziel się opinią

Share
d2wjbo6
d2wjbo6