Trwa ładowanie...
d452309

Andrzej Rozenek, kandydat SLD podpisał projekt LGBT+

Andrzej Rozenek w czwartek podpisał program "Zakochaj się w tęczowej Warszawie". Program został opracowany przez Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Wcześniej ten sam program podpisał Jan Śpiewak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tęcza na placu Zbawiciela
Tęcza na placu Zbawiciela (East News, Fot: Mariusz Grzelak)
d452309

Kandydat SLD Lewica Rzem na prezydenta Warszawy na placu Zbawiciela podpisał porozumienie na rzecz osób LGBT+. - Akceptacja jest szalenie ważna, akceptacja ludzi, którzy niczym się między nami nie różnią. To jest podstawowa sprawa i na tym będziemy budować przyszłość europejskiej stolicy - zadeklarował Rozenek.

Podkreślił, że Warszawa musi być dla wszystkich, musi być miastem otwartym, który akceptuje każdego. - W Warszawie naprawdę można się zakochać, tylko jeśli będzie tolerancyjna - oświadczył kandydat.

- Rozmowy trwały długo. Wersja porozumienia jest rozszerzona w stosunku do tego, co podpisał Jan Śpiewak. Jest w nim m.in. punkt mówiący o tym, by z budżetu miasta finansować program korekty płci, a także społeczna rada do spraw osób LGBT+ - powiedział Oktawiusz Chrzanowski ze stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

d452309

Postulaty programu:

Twitter
Podziel się

Pod koniec sierpnia komitet wyborczy Wygra Warszawa, Jana Śpiewaka również zobowiązał się do realizacji programu samorządowego dla osób LGBT+.

d452309
Agencja Gazeta
Podziel się

Zobacz także: Adam Bielan o sprawie Smogorzewskiego. "Tam może być gigantyczny mobbing"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d452309

Podziel się opinią

Share

d452309

d452309