Trwa ładowanie...

Andrzej Rozenek, kandydat SLD podpisał projekt LGBT+

Andrzej Rozenek w czwartek podpisał program "Zakochaj się w tęczowej Warszawie". Program został opracowany przez Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Wcześniej ten sam program podpisał Jan Śpiewak.
Share
Tęcza na placu Zbawiciela
Tęcza na placu ZbawicielaŹródło: East News, Fot: Mariusz Grzelak
d4jos9v

Kandydat SLD Lewica Rzem na prezydenta Warszawy na placu Zbawiciela podpisał porozumienie na rzecz osób LGBT+. - Akceptacja jest szalenie ważna, akceptacja ludzi, którzy niczym się między nami nie różnią. To jest podstawowa sprawa i na tym będziemy budować przyszłość europejskiej stolicy - zadeklarował Rozenek.

Podkreślił, że Warszawa musi być dla wszystkich, musi być miastem otwartym, który akceptuje każdego. - W Warszawie naprawdę można się zakochać, tylko jeśli będzie tolerancyjna - oświadczył kandydat.

- Rozmowy trwały długo. Wersja porozumienia jest rozszerzona w stosunku do tego, co podpisał Jan Śpiewak. Jest w nim m.in. punkt mówiący o tym, by z budżetu miasta finansować program korekty płci, a także społeczna rada do spraw osób LGBT+ - powiedział Oktawiusz Chrzanowski ze stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

d4jos9v

Postulaty programu:

    Twitter
Źródło: Twitter, Fot: SLD Lewica Razem

Pod koniec sierpnia komitet wyborczy Wygra Warszawa, Jana Śpiewaka również zobowiązał się do realizacji programu samorządowego dla osób LGBT+.

    Agencja Gazeta
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński

Zobacz także: Adam Bielan o sprawie Smogorzewskiego. "Tam może być gigantyczny mobbing"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4jos9v

Podziel się opinią

Share
d4jos9v
d4jos9v