Trwa ładowanie...
d4bg2da

Andrzej Rozenek wystartuje na prezydenta Warszawy

Znamy kolejnego kandydata na stanowisko
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Rozenek wystartuje na prezydenta Warszawy
d4bg2da

Znamy kolejnego kandydata na stanowisko prezydenta Warszawy! Rzecznik Twojego Ruchu Andrzej Rozenek wystartuje z list komitetu wyborczego wyborców, który wystawi także kandydatów do rady Warszawy i rad dzielnic. Rozenek reprezentuje nową generację polityków, których Warszawa potrzebuje - powiedział lider Twojego Ruchu, Janusz Palikot, który udzielił mu poparcia.

Zobacz: Prezydenta Warszawy wybierzemy 16 listopada

Chcę, aby Warszawa była rządzona uczciwie, sprawnie i ambitnie - powiedział Rozenek na konferencji prasowej przed stołecznym ratuszem. Uważa, że prezydent Warszawy podczas najbliższej kadencji powinien się skupić na pomocy dzieciom i osobom starszym. Podkreśla, że uczciwiej, sprawniej i ambitniej powinny być zarządzane m.in. żłobki, przedszkola, szkoły, instytucje dbające o bezpieczeństwo zdrowotne, socjalne i aktywizację osób starszych. Warszawa powinna stać się aglomeracją na miarę XXI wieku i świecić przykładem dla całej Polski. Mamy nowy plan dla Warszawy - dodał.

d4bg2da

Komitet wyborczy wyborców Andrzeja Rozenka wystawi także kandydatów na radnych miasta i dzielnic. Rozenek pytany przez PAP, dlaczego nie startuje z list Twojego Ruchu, powiedział: To jest odpowiedź na szereg postulatów i próśb, żeby stworzyć formułę możliwie najszerszą. Formuły partyjne zawężają (...) Każdy, kto zgadza się z naszym programem, a nie chce uczestniczyć w życiu partyjnym, będzie mógł go poprzeć.

Zobacz także: Joanna Erbel: "Obniżyć ceny biletów do 2 zł"

Podziel się
d4bg2da

Podziel się opinią

Share

d4bg2da

d4bg2da