Trwa ładowanie...
d3fofb3

Atak zboczeńca na Kabatach. Rozpoznajesz go?

Usiłował doprowadzić dziecko do poddania się "innej czynności seksualnej"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Atak zboczeńca na Kabatach. Rozpoznajesz go?
d3fofb3

Policjanci z Mokotowa poszukują sprawcy napaści na 11-letnią dziewczynkę, do której doszło na terenie osiedla w rejonie Kabat. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, a który może mieć związek z tym zdarzeniem. - Sprawą zajęła się już prokuratura - powiedziała WawaLove.pl podinsp. Magdalena Bieniak z mokotowskiej policji.

Do ataku na dziewczynkę doszło doszło 13 marca około 19.00. Mężczyzna napadł na 11-latkę na osiedlu w rejonie Kabat. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono już zapis z kamer monitoringu z miejsca zdarzenia oraz ze stacji metra, na którym widoczny jest mężczyzna, który może mieć z napaścią związek.

- Śledztwo zostało wszczęte 17 marca - powiedział WawaLove.pl prokurator Wojciech Sołdaczuk. - Dotyczy usiłowania doprowadzenia małej dziewczynki do poddania się "innej czynności seksualnej". Do zdarzenia doszło na klatce schodowej przy ul. Dembego. Śledztwo jest w toku, mam nadzieję, że szybko uda się schwytać sprawcę - dodaje Sołdaczuk.

d3fofb3

* Policjanci poszukują mężczyzny w wieku około 35-45 lat, wzrostu około 170 cm, o otyłej sylwetce. W dniu zdarzenia mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem z białym paskiem na wysokości klatki piersiowej i z cienkim białym paskiem z tyłu, ciągnącym się od początku rękawa, poprzez plecy na wysokości łopatek do końca drugiego rękawa. Mężczyzna miał na głowie czerwoną czapkę z daszkiem. *Po wyjściu z metra założył czarną kominiarkę.

Wszystkie osoby posiadające informację na temat mężczyzny widocznego na zapisie z kamer monitoringu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu 22 603 13 04 lub 22 603 92 26. Informacje można przekazywać również na adres nurkiewiczp@policja.waw.pl lub mokotow@policja.waw.pl.

Policja gwarantuje pełną anonimowość.

Przeczytajcie też: 4 kilogramy narkotyku nie trafi na rynek. Podwójne uderzenie CBŚP

d3fofb3

Podziel się opinią

Share

d3fofb3

d3fofb3