Atakował przypadkowych ludzi na Krakowskim Przedmieściu!

Bił, kopał, uderzał gdzie popadnie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Atakował przypadkowych ludzi na Krakowskim Przedmieściu!

Do tego zdarzenia doszło w nocy, w pobliżu Pomnika Kopernika. Zaraz po północy do pełniących nieopodal służbę policjantów ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego podbiegł mężczyzna, który poinformował, że na Krakowskim Przedmieściu jakiś mężczyzna zaczepia przypadkowych przechodniów i bez jakiegokolwiek powodu rzuca się na nich z pięściami, bijąc gdzie popadnie.

Niektórym z ofiar udało się obronić lub uciec, niestety nie wszystkim. Dwaj, zupełnie przypadkowi ludzie zostali dotkliwe pobici. Najpierw pięściami, a kiedy upali już na chodnik, napastnik kopał ich bez opamiętania. Na skutek tego ataku pokrzywdzeni doznali licznych obrażeń twarzy.

Policjanci, znając wygląd agresywnego mężczyzny natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Już po chwili zauważyli osobę odpowiadającą przedstawionemu opisowi. Na widok radiowozu 22-latek zaczął uciekać. Został jednak szybko zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Nie wiadomo co było przyczyną ataku, wiadomo za to, że Adrianowi K. zgodnie z kodeksem karnym grozi teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Rzucał w żonę jajkami i groził jej nożem

Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.