Trwa ładowanie...

Audio Show 2013

Zobaczcie najnowocześniejszy i najdroższy sprzęt audio-wideo na świecie!

Audio Show 2013
d1nyc80
d1nyc80

Audio Show ma w tym roku swoją kolejną - siedemnastą edycję. Warszawska impreza jest trzecią co do wielkości imprezą tego typu w Europie. Tegoroczna edycja będzie absolutnie rekordowa - do odwiedzenia aż 104 pokoje i sale!

Audio Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. odtwarzacze CD i DVD, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, projektory, telewizory i ekrany plazmowe.

Ideą jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w warszawskich hotelach Bristol, Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

d1nyc80

Można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy. Ale impreza to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty muzyki klasycznej i jazzowej.

Miejsca, gdzie odbywa się impreza:
Radisson Blu Sobieski (Plac Artura Zawiszy 1), Hotel Golden Tulip (Towarowa 2), Hotel Bristol (Krakowskie Przedmieście 42/44)

Na wystawę może wejść każdy. Bilet w cenie 25 zł jest do nabycia przed wejściem do każdego z hoteli i upoważnia do wstępu na teren wystawowy w dniu jego datowania. W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Dostępne są także specjalne dwudniowe karnety w cenie 35 zł. Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

Wystawa otwarta będzie w sobotę (9 listopada) w godz. 10.00 - 20.00 oraz niedzielę (10 listopada) w godz. 10.00 - 18.00.Dodatkowe szczegóły znajdziemy TUTAJ .

d1nyc80
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nyc80