Trwa ładowanie...
policja
+1
Karol Lewandowski
08-06-2016 10:42

Autobus miejski ostrzelany z wiatrówki

Uszkodzona została szyba pojazdu.

Autobus miejski ostrzelany z wiatrówki
dg7mqyr
dg7mqyr

Autobus linii 176 prawdopodobnie został ostrzelany z wiatrówki. Jechał ulicą Odrowąża w kierunku Choszczówki. Uszkodzona została szyba pojazdu. Zarząd Transportu Miejskiego potwierdza tę informację, natomiast policja, nie chce na razie mówić o incydencie z użyciem broni.

- Po godzinie 7., kierowca autobusu linii 176 zauważył, że coś stało się z pojazdem. Zatrzymał sie na wysokości przystanku Staniewicza. Jak się okazało istnieje przypuszczenie, że był to wystrzał z wiatrówki, który uszkodził szybę. Teraz policja będzie prowadzić postępowanie wyjaśniające - powiedziała WawaLove Magdalena Potocka z biura prasowego Zarządu Transportu Miejskiego.

Zdarzenie potwierdziła także policja, nie ma jednak informacji z komendy stołecznej o tym, że powodem uszkodzonej szyby był strzał z broni. - Dotarła do nas informacja o uszkodzonej szybie, nie mamy na razie informacji, że był to wystrzał z wiatrówki. Obecnie prowadzimy postępowanie i będziemy wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Nie potwierdzamy zatem żadnej informacji dotyczącej użycia broni - powiedziała WawaLova Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego komendy stołecznej policji.

dg7mqyr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg7mqyr