Trwa ładowanie...

Autobus miejski ostrzelany z wiatrówki

Uszkodzona została szyba pojazdu.
Share
Autobus miejski ostrzelany z wiatrówki
d1oo2wm

Autobus linii 176 prawdopodobnie został ostrzelany z wiatrówki. Jechał ulicą Odrowąża w kierunku Choszczówki. Uszkodzona została szyba pojazdu. Zarząd Transportu Miejskiego potwierdza tę informację, natomiast policja, nie chce na razie mówić o incydencie z użyciem broni.

- Po godzinie 7., kierowca autobusu linii 176 zauważył, że coś stało się z pojazdem. Zatrzymał sie na wysokości przystanku Staniewicza. Jak się okazało istnieje przypuszczenie, że był to wystrzał z wiatrówki, który uszkodził szybę. Teraz policja będzie prowadzić postępowanie wyjaśniające - powiedziała WawaLove Magdalena Potocka z biura prasowego Zarządu Transportu Miejskiego.

Zdarzenie potwierdziła także policja, nie ma jednak informacji z komendy stołecznej o tym, że powodem uszkodzonej szyby był strzał z broni. - Dotarła do nas informacja o uszkodzonej szybie, nie mamy na razie informacji, że był to wystrzał z wiatrówki. Obecnie prowadzimy postępowanie i będziemy wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Nie potwierdzamy zatem żadnej informacji dotyczącej użycia broni - powiedziała WawaLova Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego komendy stołecznej policji.

d1oo2wm

Przeczytaj też: Wypadek autobusu wycieczkowego. 20 dzieci trafiło do szpitala

d1oo2wm

Podziel się opinią

Share
d1oo2wm
d1oo2wm