Trwa ładowanie...
d19772z

Awantura w Śródmieściu. Poszło o dziewczynę

Bił pięściami i groził, że zabije
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awantura w Śródmieściu. Poszło o dziewczynę
d19772z

We wtorek po południu przy ulicy Koszykowej w Śródmieściu doszło do awantury. Wezwani na miejsce policjanci zobaczyli 20-letniego mężczyznę, który w bramie budynku i przed pomieszczeniem ochrony kłócił się z kimś. Z tego, co wykrzykiwał napastnik można było zrozumieć, że mężczyźni posprzeczali się o dziewczynę.

Czytaj również: "Wszystko przez narzeczoną"

Adrian K. uderzał drugiego mężczyznę pięściami po twarzy i groził, że go zabije. Wcześniej, rzucając koszem na śmieci, wybił szyby w oknie i drzwiach wejściowych do pomieszczenia. Badanie stanu trzeźwości wykazało u zatrzymanego prawie promil alkoholu we krwi.

d19772z

Policjanci wezwali 20-latka do zachowania spokoju. Jednak Adrian K. nie reagował i nadal był bardzo agresywny. Został zatrzymany, usłyszał już zarzut kierowania gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Po oficjalnym zgłoszeniu dotyczącym dewastacji i ustaleniu wysokości strat 20-latek może usłyszeć także zarzut dotyczący zniszczenia mienia. W kwestii uszkodzenia ciała z uwagi na charakter obrażeń pokrzywdzony może wystąpić przeciwko Adrianowi K. na drodze cywilno-prawnej.

Czytaj również: Ukarano go mandatem, bo... nie mógł rozstać się z dziewczyną

d19772z

Podziel się opinią

Share
d19772z
d19772z