Trwa ładowanie...

Awaria ciepłownicza w Warszawie. Bez ogrzewania i ciepłej wody mieszkańcy 18 budynków

To już kolejna awaria sieci ciepłowniczej w stolicy w ciągu ostatnich dni. W środę dostaw ciepła zostało pozbawionych 18 budynków w rejonie ul. Kabacki Dukt.
Share
Awaria ciepłownicza w Warszawie. Bez ogrzewania i ciepłej wody mieszkańcy 18 budynków
Awaria ciepłownicza w Warszawie. Bez ogrzewania i ciepłej wody mieszkańcy 18 budynkówŹródło: PAP
dwzd07p

Do awarii doszło we wtorek o godz. 11.50 na warszawskim Ursynowie, dokładnie na Kabatach. Awaria dotyczy tym razem budynków przy ul. Kabacki Dukt o numerach 1, 11, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, al. KEN 1, ul. na Przyzbie 3, ul. Wąwozowej 17 i 19 oraz za Łąkami 1 i 3.

Awaria ciepłownicza w Warszawie. Firma obiecuje naprawę tego samego dnia

Spółka Veolia Energia Warszawa zapowiedziała, że przywrócenie dostaw ciepła nastąpi jeszcze tego samego dnia około godz. 22.00.

dwzd07p

Wcześniej także we wtorek firma poinformowała, że od godz. 9.15 w okolicy ul. Brązowniczej 1B miała miejsce usterka, która spowodowała przerwę w dostawie ciepła.

Patryk Jaki oskarża Rafała Trzaskowskiego. Zdecydowana odpowiedź

To jednak nie koniec problemów z ogrzewaniem w Warszawie, we wtorek od godz. 9.35 chłód w mieszkaniu odczuwają również mieszkańcy okolic ul. Elekcyjnej. Tam awarie dotyczą w sumie 5 budynków: ul. Mistrzowskiej 2, Brązowniczej 1B, Bitwy pod Lenino 1, Elekcyjnej 37 i Górczewskiej 91. Ogrzewanie planowo ma się tam znowu pojawić maksymalnie do godz. 16.00.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu tylko w poniedziałek Veolia Energia informowała o pięciu awariach. Ogrzewania i ciepłej wody nie było przy ulicy Puławskiej, Dzielnej, Elekcyjnej oraz Górczewskiej i Kredytowej.

Natomiast w ubiegłym tygodniu awaria ciepłownicza dotknęła m.in. takie dzielnice jak Mokotów czy Praga.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dwzd07p

Podziel się opinią

Share
dwzd07p
dwzd07p