Trwa ładowanie...
d1ximn0

Awaria "Czajki". Beata Mazurek: "Przykład kompromitacji i braku kompetencji do zarządzania miastem"

Rafał Trzaskowski poinformował w sobotę o awarii rury przesyłowej do oczyszczalni "Czajka". Sytuacja ta powoduje wiele politycznych emocji. Europosłanka PiS Beata Mazurek stwierdziła, że jest to "przykład kompromitacji" obecnego prezydenta stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria "Czajki". Beata Mazurek reaguje
Awaria "Czajki". Beata Mazurek reaguje (Wikimedia Commons)
d1ximn0

29 sierpnia po południu doszło do awarii rury przesyłowej w oczyszczalni ścieków "Czajka". To dokładnie rok i jeden dzień od ostatniego uszkodzenia kolektora, kiedy to nieczystości trafiły do rzeki. Prezydent Warszawy zwołał sztab kryzysowy, twa obecnie wyjaśnianie przyczyn awarii.

Warszawa. Oczyszczalnia ścieków "Czajka". Beata Mazurek o nieudolności Rafała Trzaskowskiego

Beata Mazurek, była rzeczniczka prasowa Prawa i Sprawiedliwości, ostro skomentowała w mediach społecznościowych awarię warszawskiej oczyszczalni ścieków "Czajka". Była wicemarszałek Sejmu stwierdziła, że to "kolejny przykład kompromitacji i braku kompetencji do zarządzania miastem przez Trzaskowskiego".

Dodatkowo zapowiedziała, że prawdopodobnie Rafał Trzaskowski będzie starał się tuszować awarię i jej skutki poprzez ataki na partię rządzącą.

d1ximn0

Awaria oczyszczalni Czajka. Przemysław Daca obawia się ponownej. "To będzie wielkie nieszczęście"

Natomiast Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk przyznał, że sprawa zostanie skierowana do prokuratury, twierdząc, że Rafał Trzaskowski "ponosi pełną odpowiedzialność za skażenie Wisły".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ximn0

Podziel się opinią

Share
d1ximn0
d1ximn0