Trwa ładowanie...

Awaria gazowa na placu Trzech Krzyży. Ewakuacja 700 pracowników Ministerstwa Gospodarki

Służby sprawdzają przyczynę tego wycieku.

Share
Awaria gazowa na placu Trzech Krzyży. Ewakuacja 700 pracowników Ministerstwa Gospodarki
d38j3bb

Tuż po godz. 14.00 okazało się, że w pobliżu resortu doszło do wycieku gazu. Na placu Trzech Krzyży błyskawicznie pojawiły się: policja, straż pożarna oraz pogotowie gazowe. Konieczna była natychmiastowa ewakuacja pracowników z budynku ministerstwa.

- Otrzymaliśmy informację, że w pobliżu budynku Ministerstwa Gospodarki doszło najprawdopodobniej do wycieku gazu. Utrudnienia w ruchu występują od strony Ronda de'Gaullea oraz na odcinku pomiędzy ulicą Książęcą a Al. Ujazdowskimi - powiedziała WawaLove.pl Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego KSP . Administrator w porozumieniu ze strażą pożarną zdecydował o ewakuacji 700 pracowników resortu - dodała.

Na placu Trzech Krzyży pojawiły się m.in. cztery zastępy straży pożarnej, które odgrodziły teren awarii . Policja skupia się z kolei na zapewnieniu bezpieczeństwa ruchu kierowców oraz pieszych. Na szczęście, w budynku Ministerstwa Gospodarki nie odnotowano podwyższonego stężenia gazu, które stanowiłoby jakiekolwiek zagrożenie. Wyciek znajduje się w odległości kilkudziesięciu metrów od siedziby resortu, a pogotowie gazowe walczy aktualnie z jego usunięciem. ZTM poinformował, że na miejscu występują duże utrudnienia w ruchu, co dotyczy zarówno kierowców jak i pasażerów komunikacji miejskiej.

d38j3bb

Utrudnienia w kursowaniu autobusów rejonie pl. Trzech Krzyży http://t.co/wpPuiQOYpw

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d38j3bb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38j3bb
d38j3bb