Trwa ładowanie...

Awaria rury w Dolinie Służewieckiej. Korek sięga 10 km

Ogromne utrudnienia w Warszawie. W porannych godzinach szczytu awaria rury spowodowała gigantyczny korek, który ciągnie się przez 10 kilometrów. Z trzech pasów ruchu, dwa pasy są zablokowane przez prace naprawcze.

Share
Awaria rury w Dolinie Służewieckiej. Korek sięga 10 km
Źródło: Fotolia, fot: zuchero
d404nlj

Jadących przez Dolinę Służewiecką kierowców spotkało w środę rano niemiłe zaskoczenie. Jak podaje TVN Warszawa, za skrzyżowaniem z ulicą Wilanowską w stronę Służewca samochody mogą poruszać się tylko jednym pasem. Opóźnienia o godz. 7.00 wynosiły na tej trasie do kilkudziesięciu minut.

Według reporterów stołecznego portalu powodem utrudnień jest awaria rury. Mimo że prace nad usunięciem problemu trwają od wtorku, to robotnicy wciąż nie zasypali wykopu. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że roboty powinny zakończyć się do południa. Usterka nie zostanie jednak usunięta. Na razie zabezpieczono wadliwą instalację. Jej naprawę zaplanowano na weekend, kiedy ruch drogowy będzie w tym miejscu najmniejszy.

Korek ciągnie się przez aleję Sikorskiego, Witosa, Trasę Siekierkowską, aż po Gocław. Kierowcy poruszają się w ślimaczym tempie na odcinku prawie 10 kilometrów.

google maps
Źródło: google maps

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d404nlj

Podziel się opinią

Share
d404nlj
d404nlj