Trwa ładowanie...

Awaria: Ursus bez prądu

Od rana mieszkańcy tej dzielnicy skarżą się awarię sieci energetycznej.

Awaria: Ursus bez prądu
d2v9f9l
d2v9f9l

Doszło do awarii sieci energetycznej u Ursusie. Nie wiadomo jaka jest jej przyczyna, ani na kiedy jest planowane przywrócenie prądu do mieszkań.

Brak prądu potwierdza RWE Stoen Operator. - Jest rozległa awaria na sieci. Szukamy przyczyny, nie wiadomo co się stało. Co chwilę dostajemy sygnały o braku energii na kolejnych ulicach - przyznaje w rozmowie z tvnwarszawa.pl Justyna Budek z RWE.

Nieznany jest przybliżony czas naprawy sieci. Operator sieci zapewnił jedynie serwis tvnwarszawa.pl, że stanie się to "najszybciej jak będzie to możliwe".

RWE Stoen przejął w czerwcu upadłe przedsiębiorstwo Energetyka Ursus. Nowy operator zapewniał wówczas, że kończy się okres w którym ta część dzielnicy Warszawy, była fragmentem stolicy, gdzie energia dostarczana była za pośrednictwem przestarzałej sieci elektroenergetycznej.

d2v9f9l

- Dołożymy wszelkich starań, aby proces rozpoczęcia świadczenia usług dystrybucji przez RWE Stoen Operator był jak najmniej kłopotliwy dla klientów z obszaru Ursusa oraz przebiegł sprawnie i szybko – podkreśliła Agnieszka Nosal w rozmowie z portalem wnp.pl.

d2v9f9l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v9f9l