Trwa ładowanie...
d1boo30

Backstreet Boys wystąpią w Warszawie!

Będzie to ich pierwszy koncert w pełnym, pięcioosobowym składzie od prawie dziesięciu lat! Jako support zagra żeńska grupa All Saints
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Backstreet Boys wystąpią w Warszawie!
d1boo30

Backstreet Boys wystąpią w Warszawie! Gwiazdy lat 90., łamacze nastoletnich serc i autorzy takich przebojów jak "Get Down" czy "As long as you love me" przyjadą do Polski w ramach trasy "In A World Like This".* Warszawski koncert odbędzie się 23 lutego 2014 na Torwarze.* Na fanów czeka zdrowa dawka popu z lat 90., bo* jako support pojawi się żeńska grupa All Saints.* Bilety na koncert będą w sprzedaży od 2 grudnia (a nie od 29 listopada, jak informowano wcześniej). Wtedy poznamy także ich ceny.

W tym roku grupa obchodzi 20-lecie działalności. Będzie to ich pierwszy koncert w pełnym, pięcioosobowym składzie od prawie dziesięciu lat! Backstreet Boys sprzedali łącznie ponad 130 milionów płyt na całym świecie.* Grupa wciąż figuruje na szczycie zestawienia najlepiej zarabiających boysbandów.* Wyprzedza takie formacje jak The Jackson 5 czy New Kids on the Block.

Koncert na warszawskim Torwarze będzie częścią trasy koncertowej promującej nowy album."In A World Like This" został nagrany w lipcu 2013 roku po powrocie do zespołu najstarszego członka grupy Kevina Richardsona, który w 2006 roku opuścił grupę, by zająć się rodziną oraz pracą w teatrze.

Bacstreet Boys "Get Down":

Backstreet Boys "Everybody (Backstreet's Back)":

All Saints "Never ever":

Zobacz także: Wspólnie piszemy piosenki o warszawskim metrze [wideo]

d1boo30

Podziel się opinią

Share
d1boo30
d1boo30