Trwa ładowanie...

Bardzo warszawski "Kalendarz MIEJski" [WIDEO]

To połączenie kieszonkowego kalendarza i mini przewodnika po mieście

Bardzo warszawski "Kalendarz MIEJski" [WIDEO]
d39ko2b
d39ko2b

"Kalendarz miejski" to połączenie kieszonkowego kalendarza i mini przewodnika po mieście. Znajdują się w nim opisy lokalnych miejsc, które warto odwiedzić. Są one dopasowane do danych miesięcy. Do tego w pewnych dniach są zaproponowane różne aktywności w związku z tymi właśnie miejscami, w środku znajdują się też grafiki, które kojarzą się z warszawskim stylem życia. - Zależy nam żeby kalendarz był bardzo "naturalny" i bez nadęcia. Brakowalo nam fajnego warszawskiego kalendarza, wiec go stworzyłyśmy - opowiada nam Joanna Brejnakowska, która wymyśliła kalendarz razem z Zosią Piotrowską. Obie dziewczyny odpowiedzialne są również za warszawski projekt Lokal Heroes .

W kalendarzu, poza pozytywnymi ilustracjami wykonanymi przez Ewę Brejnakowską - Jończyk, znajdziecie warszawskie miejsca - przede wszytkim lokalne knajpy i restauracje, ale także butiki młodych projektantów, czy np. ścianki wspinaczkowe. Miejsca z duszą i odznaczające się dużą lokalnością. Znajdziecie w nim też wpisy na różne dni związane z różnymi ciekawymi miejscami i aktywnościami.

d39ko2b

"Kalendarz miejski" dostępny jest na targach (Misz-Masz, Wzory, Art Sfera, Mustache Warsaw), a także w lokalnych knajpkach i sklepach: Kubek w Kubek , Regeneracja, Nabo, She/s a RIOT, eMeSeN. Prochownia Żoliborz, Pij Herbatę, Instalacje Art Bistro, WarsandSawa, DOM, Dziewczyny, Warsztat , Secret Life Cafe, Mam Ochotę/ To Lubię, Crux, Co Nieco Cafe, Plakatówka, Sklep Z Goframi, Malabelle.

Poza tym można zamówić go na Facebooku oraz pod adresem kalendarzmiejski.waw@gmail.com. Cena; 34 zł.

Za projekt graficzny odpowiedzialna jest Ewa Brejnakowska - Jończyk.

d39ko2b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39ko2b