Trwa ładowanie...

Basen w Powsinie zamknięty do odwołania. "Pomylił toaletę z niecką basenu"

Park Kultury w Powsinie w sieci poinformował, że zmuszeni są zamknąć tymczasowo basen. - Powodem jest nieodpowiedzialne zachowanie jednego użytkownika - czytamy na Facebooku. Obiekt będzie ponownie otwarty pod koniec lipca.

Basen w Powsinie zamknięty do odwołania. "Pomylił toaletę z niecką basenu"Źródło: Agencja Gazeta, fot: Przemek Wierzchowski
d2a5vpb
d2a5vpb

Na facebookowej stronie Park Kultury w Powsinie pojawiła się informacja, że muszą zamknąć basen do odwoałania. - Powodem jest nieodpowiedzialne zachowanie jednego użytkownika, który pomylił toaletę z niecką basenu. Do wody dostały się fekalia. Basen będzie mógł być ponownie otwarty po wykonaniu dezynfekcji wody oraz uzyskaniu pozytywnego wyniku jej badań - czytamy na Facebooku.

Inspektor ds. organizacyjnych w Parku Kultury w Powinie Kamil Lewandowski tłumaczy, że jeszcze nie znaleźli osoby, która dopuściła się do tego czynu. - Jesteśmy w fazie przeszukiwania kamer. Jednak raczej nie będziemy wyciągać od tej osoby konsekwencji. Na razie wszystko robimy, aby jak najszybciej basen doprowadzić do stanu użytkowego - mówi WawaLove Kamil Lewandowski.

d2a5vpb

- Koszt dezynfekcji basenu jest dość spory, bo musimy spuścić wodę i nalać nową. Następnie zrobić jedno, potem drugie badanie i czekać na wyniki około dwa tygodnie - wyjaśnia inspektor. Zaznacza, że basen będzie otwarty prawdopodobnie dopiero pod koniec lipca. - Jest to pierwsza taka sytuacja, że musimy z takiego powodu zamykać obiekt - dodaje.

Zarządzcy basenu przepraszają za utrudnienia i zapraszają do pozostałych basenów na terenie Warszawy m.in przy ul. Inflanckiej i w Parku Szczęśliwickim.

Agencja Gazeta
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Przemek Wierzchowski

Zobacz także: Hity polskich straganów. To turyści kupują na wakacjach?

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d2a5vpb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a5vpb